wtorek, 19 października 2010

14 października był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych naszych uczniów czyli pierwszoklasistów oraz przedszkolaków. Ci pierwsi zostali pasowani na ucznia, ci drudzy na przedszkolaka. Impreza miała miejsce w świetlicy wiejskiej. Przyszło mnóstwo gości. Każdy z zapartym tchem podziwiał odważne występy małych artystów. Pierwszaki zaprezentowały szeroką gamę umiejętności jakie nabyły podczas pierwszego miesiąca nauki. Śpiewały po angielsku, francusku no i po polsku oczywiście, deklamowały wiersze. Udowodniły wszystkim, że w pełni zasługują na miano ucznia "Małej Szkoły". Przedszkolaki zaś, w jesiennych strojach pokazały jakie są odważne i rozśpiewane. Podobnie najmłodsza grupa 3-latków - od dziś Krasnoludków, śmiało odśpiewała swój hymn "My jesteśmy Krasnoludki".
Ten dzień był również świętem wszystkich nauczycieli w naszej szkole oraz pracowników związanych z nią. Klasa III przygotowała z tej okazji piękne życzenia w postaci wierszy i piosenek.
Po uroczystym ślubowaniu i odciśnięciu kciuków w naszej kronice nastąpił moment wręczania upominków. Pierwszaki otrzymały wielkie rożki ze słodyczami, dyplomy i przybory szkolne (aby im nigdy ich nie zabrakło). Dla maluchów również nie zabrakło słodkości.1 komentarz:

  1. Pięknie wyglądały te Pani PIERWSZAKI PANI ASIU.Gratuluję dzieciakom wstąpienia w szeregi "braci szkolnej". Pozdrawiam WSZYSTKICH !!:)
    Szczególnie tych , których pamiętam ADRIANNA, NICOLE

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive