niedziela, 25 listopada 2012

23 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Święto jest naszą szkolną tradycją. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy je w roku założenia "Małej Szkoły" czyli w 2004r. Każdy z nas w tym dniu miał przy sobie swojego przyjaciela czyli pluszowego misia. Jedne były duże inne małe, żółte, brązowe i białe. 
Świętowanie zaczęliśmy od zagadki. Wszyscy rozwiązali ją bez trudu. Następnie wysłuchaliśmy wiadomości jaką przesłał nam Pluszowy Miś. Przekazał nam informację o Misiu Niedowiarku, który wątpił w to, że dzieci są przyjaciółmi wszystkich misiów. Pluszowy poprosił nas abyśmy udowodnili Niedowiarkowi, że jest zupełnie inaczej, że kochamy Misie, szanujemy i doceniamy to, że są z nami.
Pluszowy wyznaczył nam kilka zadań...
które musieliśmy wykonać. Paradowaliśmy, tańczyliśmy, rysowaliśmy, graliśmy w misiowe BINGO!, pląsaliśmy, relaksowaliśmy się przy masażykach. 


Ostatnim zadaniem było wykonanie dużej misiowej mandali z małych mandali pokolorowanych wcześniej i przyniesionych ze sobą w tym dniu. Zadanie zostało wykonane znakomicie. Popatrzcie proszę sami.


Na koniec wysłuchaliśmy wiadomości od Misia Niedowiarka, który powiedział, że zadania wykonaliśmy wzorowo i że już zawsze będzie wierzył w przyjaźń między dziećmi i pluszowymi misiami. W nagrodę każda grupa otrzymała Certyfikat Przyjaciela Pluszowych Misiów. Potem częstowaliśmy się słodkimi ciasteczkami z miodem, które upiekły dla nas Pani Dyrektor, Pani Wiesia, Pani Marta i Pani Aneta. Bardzo za to dziękujemy. Dzień Misia uznajemy za bardzo udany i z utęsknieniem czekamy na następny. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive