środa, 6 lutego 2013

W piątek, 1 lutego odbył się wielki bal karnawałowy, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci uczące się w naszej szkole. Na salę przybyły zastępy Wróżek, Spidermenów, Piratów, Królowie, Muszkieterowie, Raperzy, Karatecy, Czarownice, Indianki a nawet człowiek rodem z gry komputerowej Minecraft.
Zabawę poprowadzili Pani Kasia z Panem Piotrem, którzy na co dzień prowadzą w naszej szkole zajęcia rytmiczne. Pani Kasia była Królową Czarownic a Pan Piotr - DJem. Trzeba przyznać, że nasze dzieciaki mają niezłą kondycję. Bawiły się bez przerwy i nawet nie chciały tracić czasu na poczęstunek. Podczas zabawy były walczyki, poleczki, tango, "pociągi", kankany, kaczuchy i wiele konkursów. Wielka bitwa gazetowa zakończyła się zwycięstwem chłopców. Ale dziewczynki nie zniechęciły się i zapowiedziały rewanż za rok. Chłopaki, szykujcie amunicję! Pod koniec balu wybraliśmy Królów i Królowe Balu w każdej grupie wiekowej. Oczywiście łezka zawodu pojawiła się na twarzach niektórych, ale pocieszeniem niech będzie to, że tak naprawdę ten tytuł należał się wszystkim.
Czas bardzo szybko minął i nim się obejrzeliśmy, musieliśmy wracać do domów. Wszyscy wyczerpani dzikimi harcami opuścili salę, ale gdyby padło hasło: Bawimy się dalej! z pewnością nie jeden zostałby i tańcował dalej.
Oto fotorelacja z tego wydarzenia:Pozostałe zdjęcia znajdziecie tu

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive