czwartek, 19 grudnia 2013

19 listopada był dniem bardzo wyjątkowym. Uczniowie "Małej Szkoły" swą niezwykłą grą aktorską wyczarowali prawdziwą szopkę betlejemską, do której przybyły bajkowe postacie aby przywitać nowo narodzonego Jezusa.
Najpierw starsi Aniołowie obwieścili przybycie Pana, a zaraz potem zastępy małych Aniołków powitały go tańcem i wierszykami.Potem przybyli Pasterze z Owieczkami a wraz z nimi Krasnoludki, a następnie Pinokio, Trzej Królowie, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Rybak ze Złotą Rybką a także Dzieci i Dziewczynka z zapałkami.


Całe przedstawienie przeplatane było pięknymi kolędami i pastorałkami. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia przy szopce i nawet Panie Reżyserki nie omieszkały sfotografować się z Józefem i Maryją. 
Z pewnością niejednemu widzowi łza kręciła się w oku. To było naprawdę śliczne przedstawienie, do którego przygotowywano się bardzo długo. 
Pani Iza i Pani Asia serdecznie dziękują Pani Wiesi za pomoc w przygotowaniu dekoracji, Pani Krysi i Pani Zosi za pomoc w realizacji przedsięwzięcia ale przede wszystkim dzieciom, które włożyły mnóstwo trudu w przygotowania do tego pięknego przedstawienia.2 komentarze:

  1. przedstawienie piękne,pomysłowe;)myślę, że wszystkim się podobało!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za słowa uznania :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive