niedziela, 18 września 2016

W "Małej Szkole" już po raz trzeci świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To dzień, w którym każdy uczeń stara się przekonać, że ma jakiś talent, że jest w czymś dobry oraz uwierzyć, że nawet jeśli jeszcze nie odkrył swojego talentu, to nadejdzie taki dzień, w którym on się objawi. W tym roku uczniowie prezentowali w klasach różne talenty począwszy od rysowania, śpiewania, jazdy na rowerze, układania wysokich wież z klocków po umiejętności matematyczne czy sportowe. Każdy narysował to, w czym czuje się najlepiej, na kolorowankach pobranych ze strony https://goo.gl/Kbb8ag a następnie zeskanował specjalną aplikacją o nazwie Quiver pobraną ze strony Google Play


Oczywiście w tym dniu cała szkoła była wykropkowana. Uczniowie nawet na buziach mieli kolorowe kropeczki.

Pierwszaki ułożyły piękną kropkę - mandalę, która była dowodem umiejętności współpracy i zaangażowania. Pozbierali wokół szkoły skarby natury posegregowali je a potem ułożyli z nich taki piękny wzór.


Zarówno maluchy jak i starszaki biorą udział w życiu całej szkoły. We czwartek wszyscy przyszliśmy w nakrapianych ubrankach, bo obchodziliśmy Święto Kropki tak jak i starsi koledzy w naszej szkole. Bawiliśmy się w wesołe „kropkowe” zabawy i zrobiliśmy piękne „kropkowane” obrazki.


  


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive