środa, 23 stycznia 2013

20 grudnia wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej zasiedli do wspólnego stołu wigilijnego. Każdy z nas z wielkim zaangażowaniem przygotował się do tego wydarzenia. Mamy upiekły ciasta i ciasteczka, za co pięknie dziękujemy. Uczniowie pomogli rozstawić stoły w hallu i przystroili je obrusami i własnoręcznie wykonanymi ozdobami bożonarodzeniowymi. Kiedy już wszystko było gotowe każdy z niecierpliwością czekał na moment rozpoczęcia. I chociaż pod choinką szkolną nie było żadnych prezentów do rozdania to i tak wszyscy w tym dniu byli bardzo grzeczni.

Rozpoczęliśmy od fragmentu pisma świętego, który przeczytał nam Ksiądz Paweł. Potem Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia i przystąpiliśmy do dzielenia się opłatkiem i składania osobistych życzeń.
 Po złożeniu życzeń przystąpiliśmy do konsumpcji smakołyków jakie znalazły się na naszym stole. Oczywiście zgodnie z tradycją próbowaliśmy wszystkich rodzajów ciast
 Na koniec wspólnie ośpiewaliśmy kilka kolęd i pastorałek. 
Szkolna Wigilia to świetna okazja do integracji wszystkich nas. W tym dniu nikt nie czuł się odosobniony, zapomniany. Każdy każdemu składał życzenia, rozmawiał przy stole, był miły i serdeczny. Takie dni są wyjątkowe i na długo zapadają w naszej pamięci.
Wesołych Świąt! 
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive