niedziela, 6 października 2013


Nadszedł długo oczekiwany, przez wszystkich chłopców, dzień. Zgodnie z tradycją 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Każda klasa przygotowała dla swoich kolegów różnorodne gry i zabawy. Oto relacja z obchodów w klasach I i III

Klasa III
"Nasze wspólne zajęcia rozpoczęliśmy od wyborów Mistera Klasy. O jego wyborze zadecydowała specjalnie powołana komisja sędziowska. Nasi zawodnicy musieli poddać się ocenie szanownej jury, która podczas poszczególnych konkurencji brała pod uwagę prezencję, urok osobisty, pomysłowość, siłę mięśni i inteligencję. Nasi chłopcy spisali się na medal. Każdy kandydat otrzymał pamiątkowy dyplom i słodkie upominki. Największą liczbę punktów, a tym samym tytuł Mistera Klasy zdobył Kamil Szymkowiak. Gratulujemy i życzymy wszystkim chłopcom wszystkiego najlepszego!"

 Klasa I
"Z okazji Dnia Chłopca dziewczynki postanowiły sprawdzić, czy nasi pierwszoklasiści zasługują na miano Superbohaterów. W tym celu, wraz z Panią Asią, przygotowały kilka konkurencji. Najpierw chłopcy musieli udowodnić, że potrafią przyciągać do siebie ludzi i tym samym nawiązywać różne przyjaźnie. Potem musieli pokazać jak potrafią zawiązać przyjaźń i na dłużej zatrzymać ją przy sobie. Oczywiście zadania te okazały się banalnie proste, podobnie jak wykazanie się umiejętnością stawiania budowli z klocków. Następnie dziewczynki szukały największego łasucha i mistrza łamigłówek. Na koniec okazało się, że każdy chłopiec jest w czymś dobry i ciężko było nam wyłonić tego jednego, jedynego. Tak więc dziewczynki postanowiły tytuł Superbohatera wręczyć każdemu. I tak oto mamy klasę Supermenów gotowych podjąć wszelkie wyzwania. Miejmy nadzieję, że chłopcy nas nie zawiodą i zawsze będą stali u naszego boku aby nas chronić. Prawda chłopaki? A tymczasem, życzymy Wam, nasi mali mężczyźni, WSZYSTKIEGO "SUPEROWEGO"!"


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Mistrzowie Kodowania

SKO - To jest to!

SKO - To jest to!
Jesteśmy członkami SKO w PKO Banku Polskim

Facebook

Radosna Szkoła

Radosna Szkoła

Zaprzyjaźnione blogi

Mistrzowie Kodowania

Mistrzowie Kodowania
Jesteśmy mistrzami kodowania! :)

Oto my!

"Mała Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Konin Żagański 83 A
68-120 Iłowa
tel.: 512 248 145
e-mail: malaszkola@wp.pl

Popularne posty

Blog Archive